Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Η γύρω περιοχή περιλαμβάνει τη Λεωφόρο Πασέο δε Γκράσια και τον σταθμό Girona μετρό, 5 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81 Βαρκελώνη.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι για την άνεση των πελατών.

Οι πελάτες μπορούν να δοκιμάσουν αργεντίνικη κουζίνα στο 9 Reinas που απέχει 200 μέτρα από το κατάλυμα.

Αξίζει να επισκεφθείτε τα αξιοθέατα της πόλης όπως Μουσείο της Μουσικής, που απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το άνετο ξενοδοχείο, και Εκκλησία Sant Pau del Camp, που είναι σε απόσταση 2,1 χλμ. ΠαΝεπιστήμιο της ΒαρκεΛώΝης είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφθείτε, 15 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Ευρωπαϊκό Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81 παρέχει πρόσβαση στον σιδηροδρομικό σταθμό Passeig de Gràcia -, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81 Βαρκελώνη
Rooms Rumila
Τιμή μόνο για κινητά

Rooms Rumila

7.9
Καλό 27 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 75 USD 68
ανά νύχτα
Alojamiento Roger
Τιμή μόνο για κινητά

Alojamiento Roger

7.5
Καλό 36 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 103 USD 93
ανά νύχτα
Habitaciones Roger
Τιμή μόνο για κινητά

Habitaciones Roger

7.6
Καλό 14 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας έχει κοντά σε τo ξενοδοχείο Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Girona απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81, ενώ η στάση Mallorca - Pau Claris απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια.
    • 🔤
      Ποιες γλώσσες μιλάει το προσωπικό του το άνετο ξενοδοχείο Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81;
      Το προσωπικό του το άνετο ξενοδοχείο Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81 μιλάει ισπανικά και ρωσικά.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Habitaciones En Una Buena Zona Roger 81 Βαρκελώνη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο